menuordersearch
makeupiran.com

مراقبت‌‌‌‌های بعد کراتین و انواع کراتین مو ,

۱۳۹۴/۸/۱۵ جمعه
(0)
(0)
مراقبت‌‌‌‌های بعد کراتین و انواع کراتین مو
مراقبت‌‌‌‌های بعد کراتین و انواع کراتین مو

مراقبت‌‌‌‌های بعد از کراتینه کردن مو

  • در دوره سه روز قرنطینه که موها نباید شسته شوند، مو‌‌‌‌های خود را نبندید. همچنین مو‌‌‌‌های خود را پشت گوشتان نگذارید و در صورتی که صبح ها در هنگام برخاستن از خواب، مو دچار شکستگی شده بود حتما آن را اتو کنید.
  • پس از تمام شدن دوره قرنطینه سه روزه، مو‌‌‌‌های خود را با شامپو‌‌‌‌های بدون سولفات شستشو دهید و از ماسک مو‌‌‌‌های فاقد سولفات استفاده نمایید.
  • برای خشک کردن موها، آن را به هیچ عنوان داخل حوله نپیچید. برای این منظور پس از آنکه رطوبت موها توسط حوله جذب شد، می‌توانید آن را با باد ملایم سشوار خشک کنید و با شانه دندانه درشت به آرامی شانه کنید.
  • مو‌‌‌‌های خود را بلافاصله بعد از کراتینه کردن، دکلره یا رنگ نکنید. برای این منظور می‌توانید مو‌‌‌‌های خود را پیش از کراتینه کردن مو رنگ کنید و یا این کار را حداقل به دو هفته پس از انجام کراتینه موکول کنید.

انواع کراتین مو

کراتین مو دارای انواع مختلفی است که در ادامه به آنها می‌پردازیم:

کراتین احیا

درصورتی که مو‌‌‌‌های شما به دلیل استفاده مداوم از مواد شیمیایی همانند رنگ و دکلره رطوبت خود را از دست داده باشد و دچار خشکی و شکنندگی شده باشد، با روش کراتین احیا می‌توانید مو‌‌‌‌های خود را ترمیم و بازسازی کنید. توجه داشته باشید که با کراتین احیا، مو‌‌‌‌های شما صاف می‌شود اما در این روش بازسازی موها اولویت دارد تا صافی آنها.

کراتین صافی

اگر موهایی مجعد و وز دارید و تمایل دارید که آن را صاف کنید، می‌توانید از روش کراتین صافی بهره بگیرید. در این مرحله ابتدا مو‌‌‌‌های شما احیا می‌شوند و در مرحله بعد با مواد شیمیایی صاف می‌شوند. در این روش صاف کردن موها اولویت دارد.

aparatfacebookgooglelinkedintwiter
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر